image

Parteneri

Nr. Crt.

Denumire partener

Reprezentat (Nume, prenume)

Funcție

Tip partener (public/privat/societate civilă)

Domeniul de activitate*

COMUNA NICOLAE BALCESCU

SILER ANTON

PRIMAR

PUBLIC

Administratie publica locala

COMUNA BERZUNTI

TIFAN STEFAN

PRIMAR

PUBLIC

Administratie publica locala

3.

COMUNA FARAOANI

SOLOMON ADRIAN

PRIMAR

PUBLIC

Administratie publica locala

4.

COMUNA LETEA VECHE

DOCHIEI PETRU

PRIMAR

PUBLIC

Administratie publica locala

5.

COMUNA LIVEZI

CRACIUN GIONI

PRIMAR

PUBLIC

Administratie publica locala

6.

COMUNA BUHOCI

ISTOC CRISTIAN

PRIMAR

PUBLIC

Administratie publica locala

7.

COMUNA CLEJA

JOCA ION

PRIMAR

PUBLIC

Administratie publica locala

8.

P.F.A. BUDAU DIANA

Budau Diana

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Coafura si alte activitati de infrumusetare

9.

S.C. UNI SERVICE AUTO S.R.L.

Patrasc Damian

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Intretinere si reparatii auto

10.

S.C. GIMAL CONST S.R.L.

Molner Gheorghe

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Lucrari constructii cladiri

11.

S.C. ANTONIO IMPEX S.R.L.

Dobos Simona Silvia

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Hoteluri si facilitati de cazare

12.

S.C. MALCON TUR S.R.L.

Vieriu Stefan

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Lucrari constructii cladiri

13.

S.C. WEST CONS S.R.L.

Siler Dorina

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Lucrari constructii cladiri

14.

S.C. FLOWOOD S.R.L.

Florian Alberto

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Fabricarea mobilei

15.

S.C. CELYEM S.R.L.

Pal Maricica

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Transporturi persoane

16.

S.C. RARABIT CONSTRUCT S.R.L

Tancau Celestin

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Lucrari de constructii

17.

S.C. BLUECO WASTE S.R.L.

Bejenaru Claudia-Gabriela

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Colectare si epurare apa uzata

18.

S.C. HIDROJET GRUP S.R.L.

Moraru Danut

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Colectare si epurare apa uzata

19.

S.C. NICBAC PROD S.R.L.

Farcas Iulian

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Prelucrarea si conservarea carnii

20.

I.I. LUCA COSTICA

Luca Costica

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Taierea si prelucrarea lemnului

21.

I.I. PATRASC DANIEL

Patrasc Daniel

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Activitati de inginerie si consultanta

22.

I.I. BUDAU WILIAM

Budau Wiliam

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Activitati de pregatire a terenului

23.

FUNDATIA „Y.A.N.A.”

Mateiu Gabriela

REPREZENTANT LEGAL

SOCIETATE CIVILA

Consultanta si implementarea proiectelor

24.

S.C. UBY CONST Impex S.R.L.

Joca Gabriel Iulian

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Comert material lemnos

25.

S.C. ENERGOFANEX S.R.L.

Tifan Stefan

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Instalatii electrice

26.

S.C. GESIMOS S.R.L.

Simon George

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Baruri si activitati de deservire

27.

S.C. VRANELO COMPANY S.R.L.

Vrabie Lorena

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Comert cu amanuntul

28.

S.C. AUTOMOL SERV S.R.L.

Moldovanu Ovidiu

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Inregistrare si reparatii auto

29.

SC SICOB SERV CRIS SRL

IACOB SIMONA

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Comert cu combustibili

30.

S.C. SANITSIM S.R.L.

Turcu Vasile

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Activitati de curatenie

31.

S.C. PRICO STAR TRANS S.R.L.

Pricop Nelu Gabi

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Comert material lemnos

32.

S.C. SILUS COMIXT S.R.L.

Stan Ion

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Comert cu amanuntul

33.

S.C. ALFA ALTUS GRUP S.R.L.

Munteanu Dumitru Dori

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Comert cu amanuntul

34.

P.F.A. LETEANU IULIA-STEFANIA

Leteanu Iulia Stefania

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Activitati ferma mixta

35.

S.C. AGRO ODOBISTEANU JOHN S.R.L.

Odobisteanu Ioan

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Activitati ferma mixta

36.

SC ENDECO DESIGN SRL

Ciobanu Gheorghe

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Lucrari constructii cladirii

37.

S.C. ALLCRISS S.R.L.

Bulai Cristina

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Lucrari constructii cladirii

38.

S.C. MIXT SOLAGRIP S.R.L.

Solomon Iulia

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Turism

39.

ASOCIATIA „ECOUL DIN VALE”

Iacobus Alina

REPREZENTANT LEGAL

SOCIETATE CIVILA

Consultanta si implementarea proiectelor

40.

S.C. COFARO S.R.L.

Cosa Iulian

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Taierea si prelucrarea lemnului

41.

S.C. AGRO AD S.R.L.

Farcas-Gherghina Adrian

REPREZENTANT LEGAL

PRIVAT

Cultivarea cerealelor

42.

ASOCIATIA MAGHIARILOR CEANGAI DIN MOLDOVA

Iulian Patrascu

REPREZENTANT LEGAL

SOCIETATE CIVILA

Reprezentanti minoritati

Proiect finanțat cu fonduri europene nerambursabile prin Programul Național de Dezvoltare Rurală (PNDR).

Programul Național de Dezvoltare Rurală este implementat de Agenția pentru Finanțarea Investițiilor Rurale, din subordinea Ministerului Agriculturii și Dezvoltării Rurale.

PNDR este finanțat de Uniunea Europeană și Guvernul României prin Fondul European Agricol pentru Dezvoltare Rurală.
Pentru informații despre alte Programe desfășurate sub egida Uniunii Europene în România, cât şi pentru informaţii detaliate privind procesul de aderare al României la Uniunea Europeană, puteţi să vizitaţi pagina de internet a Reprezentanţei Comisiei Europene în România.
Acest site nu reprezintă poziţia oficială a Comisiei Europene. Întreaga responsabilitate referitoare la corectitudinea şi coerenţa acestor informaţii aparţine persoanelor care au iniţiat pagina web.
Toate informaţiile privind Programul Național de Dezvoltare Rurală furnizate prin acest site sunt distribuite GRATUIT şi nu sunt destinate comercializării.